Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Účetní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29608960747 | aktuálnost: 06.07.2024

SeniorCentrum Skuteč

Účetní

Upřesňující informace

MÍSTO VHODNÉ PRO OZZ, OZP s inval. 2. stupně
Místo výkonu práce: Skuteč

NÁPLŇ PRÁCE: kontrola a účtování faktur přijatých, vystavování a zaúčtování faktur vydaných, kontrola a zpracování účetních dokladů včetně zaúčtování (pokladní doklady, banka, interní doklady, cestovní náhrady), vystavování objednávek
zajišťování bezhotovostního platebního styku
evidence drobného majetku
spolupráce na zpracování statistických výkazů a hlášení
komunikace s úřady, odběrateli a dodavateli
spolupráce při auditu, měsíčních, čtvrtletních a ročních závěrkách a inventurách

POŽADAVKY: vzdělání ekonomického směru nebo úplné střední odborné vzdělání
znalost podvojného účetnictví a základní orientace v účetních, rozpočtových a daňových předpisech
orientace v oblasti příspěvkových organizací výhodou
znalost práce na PC (především Excel, Word), práce v ekonomickém systému Pohoda výhodou
dobré komunikační schopnosti
bezúhonnost, zodpovědnost, pečlivost

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, FKSP (možnost čerpat na rekreaci, masáže, dětské tábory, dioptrické brýle, dentální hygienu), sociální výhody.

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese (na výběrovém řízení).

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 23 990 - 34 370 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Smetanova 946, Skuteč, 53973

Region: Pardubický kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, OZP - tělesně postižený