Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Účetní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29653200798 | aktuálnost: 29.07.2024

Linaset, a.s.

Účetní

Upřesňující informace

Náplň práce, okruh činností:
- účtování a veškerá evidence v oblasti bezhotovostních operací na běžných i úvěrových účtech
- vedení a aktualizace saldokonta u pohledávek a závazků
- inventarizace pohledávek a závazků
- vedení agendy kompenzací, zápočtů a korespondence s tím související

Požadujeme:
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- praxi na pozici účetní, ve výrobní společnosti výhodou
- znalost účetní legislativy a obecně legislativy v oblasti DPH
- pečlivost, samostatnost, komunikativnost, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu
- uživatelskou znalost MS OFFICE
- znalost IS Axapta výhodou
- znalost AJ případně NJ výhodou
- řidičský průkaz skupiny "B"

Nabízíme:
- zajímavou a perspektivní práci pro velkou, stabilní a rozvíjející se společnost
- práce na hlavní pracovní poměr
- další odborné vzdělávání a profesní rozvoj
- moderní prostředí, příjemný kolektiv
- odpovídající platové ohodnocení

Zaměstnanecké výhody: profesní růst, odborná školení, zajímavé platové ohodnocení, měsíční odměny ve výši až 25% ze základní mzdy, možnost výplaty příspěvku na dopravu, dovolená v délce 4. týdnů - po 1 roce navýšení dovolené o 1 týden, očkování proti chřipce, zvýhodněné volání u mobilního operátora

Hlásit se na e-mail hellebrand@linaset.cz nebo na tel. č. 720 729 278 nebo osobně.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Zahradní 1965/44b, Bruntál, 79201

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita