Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Účetní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29642180725 | aktuálnost: 13.08.2024

Zemědělské výrobně-obchodní družstvo Smetanova Lhota

Účetní

Upřesňující informace

vhodné pro OZZ, OZP na vozíku
Náplň práce: Pracovní doba: od 7:30 hod do 16:00 hod, dle domluvy i jinak
Požadavky na zaměstnance: znalost podvojného účetnictví včetně mezd, DPH, praxe výhodou, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, bezúhonnost
Stravenkový paušál, naturálie, čtvrtletní prémie
První kontakt: Tomešová Jaroslava, v pracovních dnech 9-18 hod na tel.: 725 102 151, e-mail: predseda@zvodsl.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 - 38 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 165, Smetanova Lhota, 39804

Region: Jihočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - bezbariérový přístup, OZP - tělesně postižený