Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

účetní a mzdová účetní příspěvkové organizace

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29601160783 | aktuálnost: 06.07.2024

Relaxační centrum Labe, příspěvková organizace

Upřesňující informace

Popis pracovní pozice:

- Kompletní vedení platové agendy
- Zpracování účetních pokladů a vedení účetnictví příspěvkové organizace
- Příprava a zpracování daňových přiznání
- Kontrola a evidence účetních operací
- Příprava podkladů pro audit a daňové kontroly

Požadavky:
- prokazatelné zkušenosti v oblasti účetnictví a mzdového účetnictví příspěvkových organizací
- znalost účetních a daňových předpisů
- pečlivost, spolehlivost a samostatnost
- znalost práce s účetním softwarem (výhodou znalost programu Pohoda)
- schopnost samostatně vést mzdovou agendu organizace
- znalost mzdových předpisů a legislativy
- znalost práce s výpočetní technikou
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- ochota stálého prohlubování kvalifikace
- ochota k dalšímu vzdělání a profesnímu růstu

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 23 390 - 34 370 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Náměstí Přemyslovců 163/20, Nymburk,

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské