Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ÚČETNÍ – možnost zkráceného úvazku

referenční číslo: 55220 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přidejte se k dynamickému týmu LAVAT a staňte se účetní v české akciové společnosti. LAVAT sídlí v Chotuticích nedaleko Kolína, Českého Brodu a Peček. Zde se odehrává vše od vývoje, nákupu, expedice až po veškeré výrobní provozy. Své výrobky společnost následně distribuuje do celého světa. Těšit se můžete na příjemné prostředí menší výrobní firmy s 80 zaměstnanci.
vedení denního účetnictví – účtování přijatých a vydaných faktur a dalších účetních dokladů zpracovávat účetní výkazy komunikovat s finančními institucemi spolupracovat při měsíčních a ročních uzávěrkách, připravovat finanční výkazy a zprávy úzce spolupracovat s hlavní účetní

Požadujeme

středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru účetnictví, financí nebo ekonomiky alespoň krátká praxe v oboru znalost účetního programu Helios velkou výhodou pečlivost a samostatnost pozice je vhodná i pro maminky po rodičovské dovolené (možnost přizpůsobení pracovní doby dle potřeb)

Nabízíme

finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností v oboru dovolená nad zákonný rámec (celkem 23 dní) dotovaná strava v kantýně přímo na pracovišti příspěvek na dovolenou možnost zajištění dopravy z Kolína flexibilní pracovní doba možnost zajištění kurzů anglického jazyka možnost pracovat i na zkrácený úvazek
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví