Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

účetní příspěvkové organizace

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29625700716 | aktuálnost: 06.07.2024

Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 Frýdek-Místek

Upřesňující informace

z:27/6/2024
Náplň práce:
- Hlavní účetní příspěvkové organizace (komplexní vedení účetnictví účetní jednotky včetně doplňkové činnosti)
- Schopnost sestavování rozpočtu organizace, tvorba finančních plánů a kalkulací
- Zpracování statistických výkazů pro ČSÚ
- Pracovní zkušeností s účetním FENIX
- Práce v elektronické spisové službě.
Nabízíme:
- Podnikové stravování, příspěvek na obědy
- Příspěvek na penzijní připojištění.
Kontakt emailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 23 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jana Čapka 2555, Frýdek-Místek, 73801

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita