Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

účetní, veřejnosprávní kontrolor/kontrolorka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29595740714 | aktuálnost: 28.06.2024

Město Štětí

Upřesňující informace

Stručná náplň pozice:
- Účtování příjmů a výdajů souvisejících se správou bytových a nebytových prostor;
- Účtování záznamů PAP;
- Výkon veřejnosprávní kontroly dle plánu kontrol.

Požadavky:
- minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou;
- praxe vedení podvojného účetnictví;
- znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel);
- základní znalost problematiky DPH;
- organizační a komunikační schopnosti, flexibilita, spolehlivost;
- znalost hospodaření obcí výhodou;
- praxe ve veřejné správě výhodou;
- zvláštní odborná způsobilost výhodou, (povinnost složit zkoušku do 18 měsíců od uzavření pracovního poměru);
- znalost programu GINIS výhodou.

Písemná přihláška musí obsahovat:
- jméno, příjmení a titul uchazeče;
- datum a místo narození, státní příslušnost uchazeče;
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana;
- místo trvalého pobytu uchazeče;
- datum a podpis uchazeče;
- kontaktní spojení.

K přihlášce připojte tyto doklady:
- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání;
- životopis, ve kterém uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností;
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál, nebo ověřená kopie);
- případné další doklady prokazující odbornou znalost a dovednost.
25 dní dovolené, stravenky, cafeteria, penzijní připojištění, sick days
Předpokládaný termín nástupu: dohodou
Místo výkonu práce: město Štětí
Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Platové zařazení: dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů - platová třída 10

Lhůta pro podání přihlášek
Přihlášku s uvedenými doklady zasílejte doporučeně do 19.07.2024 na adresu: Městský úřad Štětí, k rukám tajemníka MěÚ Štětí, Mírové náměstí 163, 411 08 Štětí.
Obálku označte: "NEOTVÍRAT - VŘ - ÚČETNÍ, VEŘEJNOSPRÁVNÍ KONTROLA".

Přihlášku se stejným označením obálky je možné doručit osobně do podatelny Městského úřadu Štětí, Mírové náměstí 163, do 19.07.2024 do 11.00 hodin.

Bližší informace k pracovní pozici: Ing. Ladislav Balatý, 416 859 313, ladislav.balaty@steti.cz
Václava Tlustá (vaclava.tlusta@steti.cz, tel : 416 859 358)
kompletně na www.steti.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Mírové nám. 163, Štětí, 41108

Region: Ústecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy

Město Štětí