Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

účetní (vhodné i pro OZP)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29390840727 | aktuálnost: 28.06.2024

MPM -QUALITY v.o.s.

Upřesňující informace

z:16/5/2024 (vhodné i pro OZP) A:28/5/2024
Náplň práce:
- vedení podvojného účetnictví, zpracování měsíční a roční účetní závěrky
- účtování účetních operací
- příprava podkladů pro pravidelný reporting vedení společnosti
- měsíční daň z přidané hodnoty, statistiky
- možnost plný/zkrácený úvazek.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání ekonomického směru vč. maturity a praxi v oboru
- velmi dobrou znalost podvojného účetnictví, programu Excel a Word
- znalost českých účetních standardů a daňové problematiky
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, předložení výpisu z RT a týmová spolupráce samozřejmostí.
Kontakt emailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 32 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Příborská 1473, Frýdek-Místek, 73801

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený