Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

účetní všeobecní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17448050765 | aktuálnost: 28.06.2024

ING corporation, spol. s r.o.

Upřesňující informace

z:4/6/2024
Náplň práce:
- pro práci v oblasti účetnictví a zpracování daní v české firmě zabývající se výrobou a prodejem zdravotnických prostředků hledáme samostatnou účetní/účetního
- samostatné vedení účetní agendy v rámci standardů v ČR
- evidence faktur přijatých, vydaných, majetku, skladová evidence
- správa firemních financí - na bankovních účtech, platební operace, pokladna
- spolupráce při zajištění inventarizace majetku, pohledávek a závazků, bankovních účtů a pokladen atd.
- zpracování daňových přiznání - DPH, Kontrolní hlášení, Souhrnné hlášení
- spolupráce při zpracování podkladů pro měsíční a roční závěrky.
Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ - ekonomického směru s prokazatelnou praxí min. 2 roky v oboru
- komplexní znalost podvojného účetnictví
- znalost účetní a daňové legislativy (tj. DzPPO, DPH, atd.)
- zodpovědnost za provedenou práci
- samostatné myšlení
- pečlivost.
Nabízíme:
- pozici v dynamicky rozvíjející se firmě (jsme na trhu již od roku 1991)
- práci v malém účetním kolektivu
- progresivní finanční ohodnocení
- pružnou pracovní dobu
- nástup možný ihned.
V případě zájmu zasílejte Váš strukturovaný životopis emailem na kontaktní osobu: Jana Koukalová.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Ekonomika - podvojné účetnictví

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dr. Jánského 3238, Frýdek-Místek, 73801

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita