Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

účetní všeobecní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29538220781 | aktuálnost: 27.06.2024

WARIDO Accounting s.r.o.

Upřesňující informace

B14 z:11/6/2024
Náplň práce:
- komplexní vedení účetní agendy pro přidělený počet firem.
Požadujeme:
- min SŠ s maturitou
- znalost účetnictví a účetních operací dle platné legislativy, zkušenost na pozici účetní
- chuť učit se novým věcem, sledovat aktualizaci účetní a daňové legislativy
- znalost MS Office (Word, Excel), spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost.
Výhodou:
- znalost polského jazyka.
Nabízíme:
- 25 dnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, stravenkový paušál, možnost Home office.
Kontakt emailem.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC MS Office (Word, Excel)PHP_EOL

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Lesní 248, Třinec,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita