Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Účetní všeobecní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17456470753 | aktuálnost: 06.07.2024

Gymnázium J. V. Jirsíka, České Budějovice, Fráni Šrámka 23

Upřesňující informace

Požadujeme:
VŠ vzdělání ekonomické,
praktická znalost účetnictví, mzdového účetnictví a personalistiky,
znalost účetních a daňových předpisů,
ochota se vzdělávat a sledovat legislativní změny v oboru,
komunikační schopnosti, systematičnost, preciznost, schopnost práce v týmu,
odborná praxe ve státní sféře výhodou,
trestní bezúhonnost.

Pracovní náplň:
• Účetní
zajištění vedení účetnictví podle zákonných předpisů,
odpovědnost za splnění všech daňových povinností,
zpracování účetní závěrky.

• Mzdová účetní
zpracování mezd,
zpracování evidenčních listů důchodového pojištění,
komunikace s úřady,
roční zúčtování daně z příjmů fyzických osob,
vznik, změny, ukončení pracovního poměru,
zpracování statistických výkazů z oblasti práce a platů.

Co nabízíme:
zázemí stabilní a perspektivní organizace s dlouholetou tradicí,
různorodou a zajímavou práci v přátelském mladém kolektivu,
příspěvek na stravování,
příspěvek na penzijní připojištění,
odpovídající platové ohodnocení,
práci na plný úvazek.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Fráni Šrámka 1193/23, České Budějovice, 37001

Region: Jihočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: Absolventy