Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Účetní všeobecný

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29624720725 | aktuálnost: 06.07.2024

AUTO Hlaváček a.s.

Upřesňující informace

Náplň práce:

Účtování účetních a daňových dokladů (určitá část z agendy vydaných faktur, přijatých faktur, pokladních dokladů, majetkových karet, interních dokladů), zástup při výběru hotovosti na pokladně, sledování změn v daňových předpisech, kontrolní činnost, administrativní práce, příprava podkladů. Práce v týmu 6 zkušených kolegů. Práce v informačním systému Helios Nephrite (dříve Helios Green).

Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, znalost podvojného účetnictví pro podnikatele, praxe v oboru nutná, orientace v daňové problematice, znalost MS Office (Excel, Word), samostatnost a pečlivost, týmový duch.
Nástup ihned nebo dle dohody. Prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou po 1 roce.

Zaměstnanecké výhody:
Možnost práce z domova 2 dny v týdnu, příspěvek na stravování, služební telefon, roční prémie, zaměstnanecké slevy,T- mobile slevy, podpora zkušených kolegů, podpora dalšího vzdělávání a profesního rozvoje.

Kontakt emailem nebo telefonicky od 9:00 hod do 16:00 hod.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - základní dovednosti PC Práce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Mzda: 32 000 - 36 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Týnecká 669/5, Olomouc, 77900

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita