Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

účetní (ž/m)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29596760766 | aktuálnost: 28.06.2024

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Upřesňující informace

Pracovní náplň:
- Zpracování prvotních dokladů svěřené součásti.
- Předběžná kontrola dokladů dle zákona č. 320/2001 Sb. o finanční kontrole.
- Pravidelné běžné kontroly účetnictví svěřené oblasti.
- Zajištění související agendy pohledávek a závazků.
- Kontrola neuhrazeného salda, vystavování upomínek za přidělenou součást.
- Spolupráce při zpracování dokladové inventarizace.
- Spolupráce s pověřenými osobami součásti.
Požadujeme
- min. středoškolské vzdělání,
- výborná znalost zákona o účetnictví a účetních standardů,
- znalost zákona o DPH,
- znalosti v účtování a postupech pro organizace, které nejsou zřízeny za účelem podnikání výhodou,
- uživatelská znalost MS Office (zejména MS Word, MS Excel),
- schopnost a ochota pracovního nasazení, pečlivost, samostatnost, komunikativnost,
- znalost ANJ výhodou.
Nabízíme
- práci v příjemném kolektivu s možností profesního rozvoje
- perspektivu zaměstnání,
- zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování,
- zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup od: ihned nebo dle dohody
Pracovní poměr: doba určitá s tříměsíční zkušební dobou, možnost prodloužení na dobu neurčitou
Mzda: dle Mzdového předpisu JU 32 – 37 000 Kč.
Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s označením
„účetní“ zašlete na e-mail: personalni@jcu.cz do 21. 7. 2024.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.
Výběrové řízení může být kdykoli v jeho průběhu zrušeno a žádný z uchazečů nemusí být přijat do pracovního poměru.

Směnný provoz: Neurčeno

Mzda: 32 000 - 37 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Branišovská 1645/31a, České Budějovice, 37005

Region: Jihočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita