Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Učitel/ka odborného výcviku - autoškola

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28544760749 | aktuálnost: 29.07.2024

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761

Upřesňující informace

Zkouška učitelů výuky a výcviku v autoškolách - krajské úřady, odbory dopravy a silničního hospodářství v souladu s ustanovením § 23 odst. 1 zákona č. 247/2000 Sb., o získávání a zdokonalování odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel a o změnách některých zákonů, v platném znění, provádí zkoušky učitelů výuky a výcviku v autoškolách.
dopravně psychologické vyšetření
- žadatel nemá soudem nebo správním orgánem uložen trest zákazu řízení motorových vozidel a v posledních třech letech nebyl takový trest uložen
- střední škola s maturitou, nebo střední škola strojního nebo dopravního oboru
- řidičské oprávnění na skupiny B, T, C, nejméně 3 roky praxe
- profesní průkaz
- výpis z rejstříku trestů
- výpis z registru řidičů

NÁPLŇ PRÁCE:
- připravování a vedení kurzů k získání řidičského oprávnění
- přednášení pravidel silničního provozu v souladu s platnou legislativou a praxí
- vedení nauky o konstrukci a základní údržbě motorového vozidla
- vyučování jízd na trenažérech a autocvičištích
- praktické vyučování v řízení motorového vozidla
- zúčastňování se závěrečných teoretických a praktických zkoušek

Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, podnikové stravování, osobní příplatky
Způsob prvního kontaktu: telefonicky, e-mailem

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B praxe 3 rokyPHP_EOLŘidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C praxe 3 rokyPHP_EOLŘidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T praxe 3 rokyPHP_EOLŘidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Mzda: 31 550 - 37 060 Kč / měsíc

Místo pracoviště: U Kapličky 761, Sušice, 34201

Region: Plzeňský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita