Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Učitel/ka ZŠ - všeobecné předměty

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29640620771 | aktuálnost: 04.08.2024

Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Višňové, Zámek 1

Upřesňující informace

Požadavky:
- komunikativnost, odolnost vůči stresu
- ŘP skupiny B, práce na PC
- práce v týmu, flexibilita, empatičnost - vstřícnost k žákům i ostatním pedagogům
Náplň práce:
- přímá výchovná činnost týdně 21h/31h na pracovišti, zbytek nepřímá činnost
Zaměstnanecké výhody:
- bonusy/prémie, osobní příplatek, roční odměny
- závodní stravování, dovolená 40 dnů, příspěvek na stravné, na penzijní spoření
Informace:
- mailem - zaslat profesní životopis + motivační dopis
- telefonicky 8-15 hod.>

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - základní dovednosti PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 32 820 - 42 780 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 1, Višňové, 67138

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské