Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Učitel / učitelka odborných předmětů elektro

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29593020737 | aktuálnost: 28.06.2024

Střední průmyslová škola Otty Wichterleho, příspěvková organizace

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek s možností zkráceného.
Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a absolventy/absolventky.
Platové podmínky dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Možnost dalšího přivýdělku účastí na projektech, vedením kroužků, třídnictvím atd.

Náplň práce: výuka odborných předmětů elektro (elektronika, základy elektrotechniky, programování, výpočetní technika atd).

Požadavky: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, bezúhonnost, vstřícnost a ochotu, zájem o učitelskou profesi.

Zaměstnavatel nabízí: stravenkový paušál; příspěvek na penzijní připojištění, kulturu a sport.

V případě zájmu očekáváme profesní životopis prostřednictvím e-mailové pošty na adresu maslikiewiczovaj@spsow.cz. S vybranými uchazeči budou následně sjednány pohovory.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 32 820 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hostovského 910, Hronov, 54931

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: Absolventy