Typ nabídky

Údržbář | 13.mzda!

referenční číslo: 56777 | aktuálnost: 09.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Firma, jež je renomovaným výrobcem stínící techniky, který se specializuje na výrobu hliníkových, látkových a dřevěných žaluzií a dalších produktů hledá nové kolegy do týmu na pozici Provozní údržbář ve společnosti. Hledáme někoho, kdo má technické vzdělání, vyhlášku 50, a chce získat zkušenosti v oblasti údržby a servisu strojů a budov. Získáte benefity jako je 13.mzda, týden dovolené navíc, stravenky a další. Pokud Vás pozice zaujala, čtěte dále!
Zajišťovat údržbu, servis a opravy výrobního vybavení (např. balicí a montážní linky, lakovna apod.) Seřizovat stroje a pečovat o jejich pravidelnou údržbu Starat se o údržbu vnitřních a venkovních prostor společnosti Vést technickou dokumentaci Pracovat v dvousměnném provozu

Požadujeme

Technické vzdělání (pokud jste absolvent, rádi Vás zaučíme) Vyhlášku 50 §6 (nebo ochotu si ji doplnit) Zájem o techniku a chuť učit se nové věci

Nabízíme

13.mzdu Týden dovolené navíc Bonus ve formě Flexi pass poukázek (3 000 Kč ročně) Dotované stravování s výběrem z 5 jídel za zvýhodněnou cenu Možnost relaxace v naší vnitřní zóně nebo na venkovním posezení Oslavy pracovních a životních jubileí a pravidelné firemní akce A mnohé další!
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba