Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

údržbář

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29451860711 | aktuálnost: 03.08.2024

Changhong Europe Electric s.r.o.

údržbář

Upřesňující informace

Náplň práce:
- Údržba a opravy zařízení na svěřeném úseku výroby
- Úpravy výrobních linek
- Provádění preventivní údržby výrobních linek a ostatního zařízení
- Řešení nestandardních situací, nutné okamžité řešení
- Spolupráce s ostatními odděleními
- Provádění dalších činností delegovaných od vedoucího oddělení

Požadujeme: - SŠ Technického směru (elektrotechnika, mechanika, strojařina...)
- Znalost elektrických a pneumatických systémů výrobních linek výhodou
- Svářečský průkaz výhodou
- Manuální zručnost

Nabízíme: zázemí mezinárodní společnosti, příjemné a přátelské pracovní prostředí, odpovídající mzdové ohodnocení, balíček zaměstnaneckých benefitů (benefity.cz), perspektiva dlouhodobé spolupráce, nástupní plat od 26.000 -30.000 Kč dle zkušeností, plný úvazek, jednosměnný provoz.

Nástup možný ihned na dubu určitou s možností prodloužení.

Kontaktujete nás na emailu: prace@changhong.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 26 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Severní 2439, Nymburk, 28802

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy