Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Údržbář/elektrikář (m/ž)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29596560752 | aktuálnost: 28.06.2024

LAPEK, a.s.

Upřesňující informace

Požadavky:
dle NV č.194/2022
vyučení nebo středoškolské vzdělání v oboru elektrikář/elektronik

Náplň práce:
Běžná kontrola, údržba nebo zapojení technologického strojního zařízení. Opravy strojních zařízení a předávání požadavků vedoucímu údržby na náhradní díly.
Údržba zařízení probíhá i na základě dlouhodobého plánu oprav, případně se odstraňují nedostatky vyplývající z revizních zpráv.

Dvousměnný provoz, možnost i pouze ranní směna - dle domluvy

Pracovní poměr na dobu určitou.

První kontakt e-mailem.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Žižkova 1923/111, Jihlava, 58601

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy

LAPEK, a.s.