Typ nabídky

údržbář - elektronik, mzda od 53.000 kč/m, nepřetržitý provoz

referenční číslo: 55832 | aktuálnost: 03.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro jednu z nejznámějších značek na poli zemních strojů, přijmeme kolegu na pozici údržbáře - elektronika, který bude mít na starosti údržbu elektronických a mechanických zařízení. Jaká bude Vaše další náplň práce? V případě poruchy provádět opravy elektro – mechanických strojů a zařízení (PLC, robotů, senzorů, svařovacích přípravků a jiných zařízení). Provádět preventivní prohlídky příslušných strojů / zařízení (přípravky a jiné). Diagnostika / zálohování/ obnovení PLC kódu. Práce je v nepřetržitém provozu. Nástup co nejdříve a nebo po dohodě.

Požadujeme

Podmínkou je vyhláška na elektrických zařízeních podle NV č. 194/2022 Sb. §6. Praxe na obdobné pozici. SOU/ÚSO elektrotechnického směru (elektrikář slaboproud). Orientace v elektro a hydraulické dokumentaci podmínkou. Orientace ve slaboproudé elektrotechnice. Základní znalost PLC. Znalost senzoriky – celkový přehled. Znalost elektrokomponentů. Manuální zručnost, technické myšlení.

Nabízíme

Měsíční mzda od 53.000 Kč s jistotou pravidelného růstu Široké možnosti kariérního a mzdového růstu. Příspěvek na penzijní pojištění ve výši 3% hrubé mzdy. Dotované stravování- hlavní jídlo od 22 Kč, polévka za 6 Kč nebo příspěvek na stravenkovou kartu (70 Kč). Dáme Vám týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů). Čím rychleji se učíte, o to více se Vám navyšuje mzda. Jazykové kurzy a další interní i externí školení. A další skvělé firemní benefity.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 53 000 - 64 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl