Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Údržbář - Seřizovač

referenční číslo: 57823 | aktuálnost: 20.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám šikovného Údržbáře-Seřizovače pro instalaci, servis a údržbu strojního zařízení ve výrobním prostředí, kterému nevadí pracovat na směny. Náplní práce je diagnostika a opravy závad, preventivní údržba strojů a spolupráce s výrobním oddělením. Nabízíme 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, vánoční bonusy a další benefity.
Instalace a servis strojního zařízení Diagnostika a odstraňování závad na zařízeních výrobních linek Provádění preventivní údržby Údržba a seřizování strojů Denní komunikace s výrobním oddělením Běžná oprava budov v areálu firmy 3směnný provoz

Požadujeme

Základní znalost pneumatických systémů Zkušenosti s instalací a seřizováním strojů ve výrobě Průkaz řidiče VZV výhodou Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

25 dnů dovolené Měsíční prémie dle pracovních výsledků Příspěvek na penzijní připojištění od zaměstnavatele (po zkušební době 500 Kč a po 6-ti měsících 800 Kč) Odměny za pracovní jubilea Příspěvek na stravování ve formě stravenkového paušálu ve výši 90 Kč za každý odpracovaný den Příspěvek na praní pracovního oblečení formou poukázek od společnosti Edenred 2x ročně v hodnotě 500 Kč Občerstvení na pracovišti Vánoční bonusy Smlouva na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl