Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

údržbář/údržbářka, elektrikář/elektrikářka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29584140775 | aktuálnost: 28.06.2024

Bohušovická mlékárna, a.s.

Upřesňující informace

Máte rád (m/ž) stroje a strojní zařízení?
Máme pro vás ideální nabídku!
Představujeme vám pozice ÚDRŽBÁŘE nebo ELEKTRIKÁŘE!
Máte zkušenosti s údržbou strojů a zařízení? Pak máte navrch! Ale i bez nich vás rádi zaučíme! Klíčová je pro nás Vaše chuť do práce a ochota učit se nové věci! Ze zkušenosti totiž víme, že když se chce, všechno jde.??
Co vás čeká na této pozici?
údržbářské práce spojené s provozem výrobního areálu mlékárny (montáž, rekonstrukce, opravy, seřizování strojů)
elektrikářské práce (údržba slaboproudých nebo silnoproudých přístrojů a el. vedení)
řízení procesů na elektrickém vedení
děláme: elektrikář na R/O 8 hod. směny / údržbář - na 12 hod. směny D/N (krátký/dlouhý týden)
Co by Vám nemělo chybět
technickou a manuální zručnost a základní znalost práce s PC
elektrikář - vyhláška 50/1978 Sb., anebo dle NV 194/2022Sb., min. §6 podmínkou
samostatné rozhodování, ochotu a týmovou spolupráci
řidičský průkaz sk. B
Co nabízíme
čeká vás různorodá a zajímavá práce
jsme sehraná parta šikovných chlapů a spolu s naším mistrem a ostatními zaměstnanci mlékárny tvoříme tým, který umí pořádně vzít za práci, ale zároveň se i bavit při různých firemních akcích (sportovní hry, různé výlety, vánoční večírky)držíme slovo a o své zaměstnance pečujeme, nikdy se nestalo, že by výplata nedorazila
jsme stabilní česká firma s tradicí a českými majiteli
kromě zákonných příplatků u nás najdete řadu dalších benefitů (poskytujeme o 1 týden dovolené navíc, mají tedy 5 týdnů dovolené, SODEXO kartu, zvýhodněné obědy - výběr z několika jídel, příspěvek na penzijní/životní připojištění, možnost celodenní konzumace našich výrobků, možnost nákupu veškerého sortimentu, s kterým obchodují naše ostatní společnosti v holdingu za zvýhodněné ceny)
5 týdnů dovolené, závodní stravování, benefitní karta SODEXO, příspěvek na životní nebo důchodové pojištění, zvýhodněné nákupy v podnikové prodejně, atd.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, VŘ v místě výkonu práce každé úterý od 7.00h. do 8.00h.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na pláni 1997/41, Praha, 15000

Region: Praha

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity