Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Údržbář v Žebráku

referenční číslo: 55158 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozici údržbář a máte platnou vyhlášku? Bydlíte poblíž Žebráku a hledáte stabilní zaměstnání? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Pro našeho klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici Údržbář s platnou elektro vyhláškou.
Opravy výrobních a nevýrobních zařízení Pravidelné údržby výrobní a nevýrobní Úpravy na výrobních zařízení ve spolupráci s oddělením technologie Drobné opravy v areálu společnosti Znalost automatizace je výhodou nikoliv podmínkou (vše naučíme)

Požadujeme

vzdělání technického směru čtení a orientace ve výkresové dokumentaci výhodou znalost v používání digitálních měřidel výhodou jazykové znalosti němčiny nebo angličtiny výhodou nikoliv podmínkou pravidelné školení včetně zaškolení danou pozici práce na směny, dschopnost týmové spolupráce,časová flexibilita.

Nabízíme

spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti Mzda: 35 000 až 47 000 Kč / měsíc variabilní složka mzdy až 10 % základní mzdy + osobní ohodnocení stravenky 5 týdnů dovolené mimořádný bonus až 2 000 Kč / měsíc samozřejmostí jsou zákonné příplatky za směnný provoz lokalita: Žebrák u Berouna
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 47 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl