Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Údržbář ve výrobní firmě | Vhodné i pro juniory!

referenční číslo: 55850 | aktuálnost: 04.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Aktuálně hledáme dalšího kolegu na pozici Údržbáře pro mezinárodní společnost se sídlem na Hodonínsku. Pokud máte zájem o techniku a rádi se učíte nové věci, tato pozice je ideální právě pro vás! Firma se zabývá výrobou konektorů pro řídící jednotky a bezpečností prvky v oblasti automotive. Stačí, když máte elektro vyhlášku 50 a nevadí Vám práce na směny! Pozice je vhodná i pro juniorní kandidáty.
Zajištění chodu výrobního závodu, včetně dodávek energií, chlazení a klimatizace Obsluha a údržba rozvodů vysokého a nízkého napětí, vzduchotechniky a klimatizačních systémů Provádění preventivní údržby a spolupráce s externími firmami Práce na směnný provoz (ranní/noční)

Požadujeme

Elektro vyhlášku č. 194/2022 (bývalá elektro vyhláška 50) Manuální zručnost a technické myšlení Velkou výhodou je praxe na obdobné pozice

Nabízíme

Extra týden dovolené Práce na dvousměnný provoz (ranní/noční) Zaměstnanecké slevy na elektroniku Dotované závodní stravování s širokým výběrem jídel Věrnostní odměny a stabilizační příspěvky Vzdělávací kurzy a školení pro váš profesní růst Příspěvky na péči o zdraví a volnočasové aktivity A další benefity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)