Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Údržbář, zámečník

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29503960769 | aktuálnost: 06.07.2024

VITRABLOK, s.r.o.

Upřesňující informace

D Pracovní náplň:
o opravy, kontroly a údržba strojního zařízení
Požadavky:
o vzdělání: vyučen v technickém oboru nebo praxe v oboru výhodou
o svářecí průkaz výhodou
o manuální zručnost
Zaměstnanecké výhody:NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 50.000,-, 13. plat, příspěvek na penzijní připojištění 700Kč/měsíčně, 5 týdnů dovolené, stravovací poukázky formou karty 2600Kč/měsíčně(plně hradí zaměstnavatel), příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce, parkování v areálu společnosti a jiné benefit
Hlásit se lze telefonicky 417 818 228 nebo e-mailem: kariera@vitrablok.cz.
S doporučenkou se lze hlásit pondělí až pátek od 13:00 do 15:00 hodin.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Bílinská 782/42, Duchcov, 41901

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity