Typ nabídky

Minimální mzda

Úklid autosalonu - vyhrazeno pro OZP (max. 2. st. inv.), 4 hod./den (Ostrava - Vítkovice)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17453590726 | aktuálnost: 11.07.2024

ESSAT CZ, s.r.o.

Upřesňující informace

KONTAKT - tel.: 596 223 724, e-mail: prace@cleancat.cz
Místo je vyhrazeno pro OZP - osobám s přiznaným invalidním důchodem (maximálně 2. stupněm invalidity) - podmínkou.
Náplň práce: úklid autosalonu - kanceláře, schodiště, výstavní plochy, zázemí prodejny a sociální zařízení.
Pracovní doba: pondělí až pátek, odpolední směna - 17:00 až 21:00 hod. (4 hod./den).
Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.
Mzda: 112,50 Kč/hod. (=cca 9 000 Kč/měsíc)
Nabízíme: práci na zkrácený HPP a náborový příspěvek ve výši až 12 000 Kč/rok.
Nástup: ihned.
Místo výkonu práce: Ostrava - Vítkovice

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 112 - 112 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený