Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

úklidový pracovník/ice - noční

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29643700715 | aktuálnost: 30.07.2024

TREKVILA NÁHRADNÍ PLNĚNÍ s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní pozice je vyhrazena pro OZP.
Náplň práce: Hledáme pracovníka úklidu na hlavní pracovní poměr, který by v nočních hodinách zajistil úklid fitness centra. Jednalo by se o střídání "krátkého a dlouhého týdne", kdy je třeba pokrýt úklid od pondělí do neděle.
Úklid musí být proveden mezi 21:30 - 6:30, víkend 21:00 - 8:00 a potrvá cca 4 hodiny (možno rozdělit na 2 hodiny ráno a 2 večer). Jedná se o úklid WC, sprch a šaten, dále vysávání nebo mopování prostor fitness centra a dezinfekce strojového vybavení.
Očekáváme pečlivost a spolehlivost a protiúčtem nadstandartní platové podmínky.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 200 - 220 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Dvořákova 383/17, České Budějovice,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený