Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Úklidový pracovník/pracovnice (pouze OZP)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29525760743 | aktuálnost: 27.06.2024

OPTIMIA facility s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: pravidelný úklid: kanceláří, chodeb, společných prostor, sociálních zařízení
Pracovní doba: PO-PÁ odpolední směny
POŽADAVKY: Nutný výpis z trestního rejstříku
NABÍZÍME: 25 dní dovolené, možnost osobního ohodnocení, práce vhodná pro OZP
KONTAKT: emailem, telefonicky (8:00 -15:00 hod)
Nechodit na pracoviště, první kontakt telefonicky nebo emailem!

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 9 450 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Polička,

Region: Pardubický kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený