Typ nabídky

Minimální mzda

Uklízeč/ka - HPP (A12989)

referenční číslo: A12989 | aktuálnost: 05.09.2024

AURES Holdings a.s.

Hledáme pečlivého a svědomitého kolegu/kolegyni pro dlouhodobý úklid naší pobočky v Brně-Černovicích.

Náplň práce

  • Úklid kanceláří, chodeb, sociálních zařízení apod.

Požadujeme

  • Pečlivost a spolehlivost.
  • Pracovní doba PO - PÁ od ranních hodin.

Nabízíme

  • Mzdu 25 000,- Kč.
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
  • Přátelský a pozitivní pracovní kolektiv.
  • 5 dní volna k dovolené navíc.
  • Zdravotní péči uLékaře.cz.
  • Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
  • Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
  • Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.

Mzda: 25 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní