Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Uklízeč/uklízečka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29625140735 | aktuálnost: 05.07.2024

Kraj Vysočina

Upřesňující informace

První kontakt telefonicky nebo e-mailem Po-Pá 7.00-15.00 hod.

Požadavky:
manuální zručnost
fyzickou zdatnost (pracovní pozice není vhodná pro osoby s pohybovým zdravotním postižením)
trestní bezúhonnost
pečlivost a spolehlivost
ochotu dělat svou práci dobře
schopnost jednat s lidmi otevřeně a přátelsky
výhodou je předchozí zkušenost s prováděním profesionálního úklidu

náplň práce :
úklid administrativních prostor na pracovištích Krajského úřadu Kraje Vysočina na adrese Ke Skalce 5907/47 v Jihlavě
užívání úklidových strojů a profesionálních pracovních pomůcek
práce s chemickými prostředky

Zaměstnanecké výhody:
zázemí stabilní organizace
profesionální pracovní prostředky a vybavení
nárok na čerpání hrazené dovolené
práce na částečný pracovní úvazek (max. 20 hodin týdně) - dohodu o pracovní činnosti, pracovní doba od 15:00 hod., plat 120 Kč/hod.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 9 600 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Ke Skalce 5907/47, Jihlava, 58601

Region: Kraj Vysočina

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Azylanty