Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Uklízeč / Uklízečka - DPP (20 hodin týdně)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17459330798 | aktuálnost: 02.08.2024

Hotel Rada s.r.o.

Upřesňující informace

Životopis s fotografií zašlete na e-mail: info@hotelrada.cz
Požadujeme: pečlivost, spolehlivost a samostatnost; praxe v oboru; výpis z rejstříku trestů; preferujeme dlouhodobou spolupráci; nástup IHNED

Náplň práce:
- udržovat dokonalou čistotu pokojů a koupelen
- výměna ložního prádla
- norma pro úklid pokoje je u nás 30 min./pokoj
- úklid chodeb a schodiště

Nabízíme
- pracovní doba je od 9 - 14 hodin, případně dle potřeby, včetně víkendu
- platové ohodnocení 120 až 140 Kč/hod.
- práce na DPP
- zaškolení dle praxe a zkušeností

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 120 - 140 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Hlávkova 1041/2, Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy