Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Uklízečka/pokojská - praha 4 (24.500 - 38.500 KČ)

referenční číslo: 57872 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat v příjemném prostředí a stát se součástí týmu ve společnosti JAPEX? Připojte se k nám na HPP a pomozte nám udržovat čistotu na VŠ kolejích a hotelu v Praze 4.

Zašlete nám svůj životopis a reagujte tak na pozici:

UKLÍZEČKA/POKOJSKÁ - PRAHA 4 (24.500 - 38.500 KČ)

Náplň práce

  • Pravidelný úklid studentských kolejí a ubytovacích hotelových kapacit
  • Utírání prachu, vysypávání košů, vysávání, vytírání společných prostor a kanceláří
  • Umývání sociálních zařízení, úklid hotelových pokojů a povlékání lůžkovin

Požadujeme

  • Zkušenosti s úklidem
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Ochotu pracovat i o víkendech

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Včasnou výplatu na účtu
  • Spolupráci na HPP
  • Pravidelnou pracovní dobu: 7:00 - 15:30 hod.
  • Občasné víkendové směny (3-4 hodiny)
  • Možnost nástupu IHNED
  • Místo pracoviště: Studentské koleje a hotel v Praze 4 - Kunraticích

Mzda: 24 500 - 38 500 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Služby, osobní služby, au-pair