Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Universální montážní pracovník/ce elektronických zařízení

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29482900711 | aktuálnost: 04.08.2024

Bustec production s.r.o.

Upřesňující informace

Požadavky:
- SOU, SŠ (strojní nebo elektro zaměření výhodou, nikoli podmínkou)
- manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, odpovědnost za odvedenou práci
- časová flexibilita
- vysoké pracovní nasazení
- aktivní zákon 250/2021 Sb. výhodou, není podmínkou
- znalost práce se základním dílenským nářadím, včetně prací s vrtačkou a úhlovou bruskou
- základní orientace v technické dokumentaci
- práce vhodná spíše pro muže vzhledem k těžším předmětům a prací ve výšce do 2 metrů

Pracovní náplň
Kompletování mechanických a elektronických dílů a celků dle výkresové dokumentace a pokynů lídra. Vyvazování a zapojování kabelových svazků, usazování displejů, dveří, montáže pantů a zámků.

Nabídka
- výborné zázemí stabilní elektrotechnické společnosti
- motivující systém odměn a benefitů
- příspěvek na stravování
- práce je vhodná i pro absolventy

Mzda: od 150 Kč/hod
Nástup možný ihned
Směnnost ranní.

Kontakt: Ing. Miloslav Zvejška - výrobní ředitel, tel. 728 898 892, e-mail: zvejska@bustec.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 150 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Brněnská 1748/21b, Blansko, 67801

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy