Typ nabídky

Minimální mzda

Úředník - správa majetku města, energetický management (M/Ž)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29674560780 | aktuálnost: 07.08.2024

Město Humpolec

Upřesňující informace

Požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání technického směru
Orientaci v procesech přípravy a realizace oprav a investic
Znalost obecně závazných předpisů z oblasti stavebního práva o
Základní orientaci v zákonech č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů, a s ním souvisejících předpisů, č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů

Výhodou: vzdělání ve stavebním oboru, autorizace ČKAIT, zkušenosti s prací v oblasti státní správy nebo samosprávy

Náplň činnosti: energetický management města, správa majetku města v oblasti bytů a nebytových prostor, vydávání souhlasů a stanovisek v rámci správy majetku města, realizace výběrových řízení a administrace oprav a investic v rámci spravovaného majetku města, správa majetku v oblasti lesního hospodářství o realizace odpadového hospodářství města

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC dobrá uživatelská znalost běžného kancelářského softwarePHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 23 390 - 34 370 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Horní náměstí 300, Humpolec, 39601

Region: Kraj Vysočina

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné