Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí controllingu (100-110.000 Kč)

referenční číslo: 58279 | aktuálnost: 27.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte SŠ/VŠ vzdělání v oboru ekonomiky a praxi jako finanční controller nebo manažer? Hledáte novou pracovní výzvu v podobě nadnárodní společnosti? Anglický jazyk vám nečiní problémy a máte zkušenosti s vedením týmu?

Skvělé! Zašlete strukturované CV a získejte šanci pracovat u našeho významného klienta jako:

VEDOUCÍ CONTROLLINGU (100-110.000 Kč)

Náplň práce

  • Řízení oddělení controllingu
  • Tvorba finančních plánů a výhledů
  • Příprava rozpočtu a spolupráce na měsíčních uzávěrkách
  • Finanční analýzy a statistické hodnocení
  • Řízení nákladů a controlling investic
  • Kontrola cenových kalkulací a dohled na skladovými položkami
  • Vedení týmu

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání v oboru
  • Zkušenosti na pozici související s finančním controllingem
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni
  • Velmi dobrou znalost MS Office, především Excel
  • Orientace v SAP - výhodou
  • Samostatnost a organizační schopnosti

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Bonusy a prémie
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijko
  • Příspěvek na dopravu
  • Vzdělávání a kurzy
  • Příspěvek na stravu
  • Přátelské prostředí
  • Lokalitu: Most

Mzda: 100 000 - 110 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Ekonomika