Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí dětské skupiny

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29536200756 | aktuálnost: 26.06.2024

Poradenské a terapeutické centrum, z.ú.

Upřesňující informace

Do naší Sluníčkové dětské skupiny v Karviné-Novém Městě hledáme vedoucí.
NÁPLŇ PRÁCE:
- koordinace a zajištění chodu dětské skupiny Paleček a Malíček
- zajištění povinné administrativy
- zodpovídá za tvrobu programů v souladu s RVP
- vedení, rozvoj a hodnocení týmu dětské skupiny Paleček a Malíček
- pravidelné vedení programu pro děti
- zapojení do PR aktivit dětské skupiny
- úzká spolupráce s vedením organizace
- revize standardů kvality
POŽADUJEME:
- pedagogické vzdělání (min. VOŠ)
- praxi v mateřské škole či dětské skupině min. 3 roky
- praxe na vedoucí pozici výhodou
- pozitivní vztah k dětem
- znalost a sympatii k Montessori filosofii
NABÍZÍME:
- kreativní a smysluplnou práci na plný úvazek
- 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days
- 9. platová třída (od 25500 Kč bez praxe, dále dle praxe)
- osobní ohodnocení až 10 % po zapracování
- 10% příplatek za vedení
- vzdělávání, mentoring
Životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte prosím na e-mail prace@poratec.cz do 8.7.2024, do předmětu prosím uveďte "VŘ - vedoucí DS". Zaslané životopisy budou využity pouze pro účely tohoto výběrového řízení a budou po uplynutí 3 měsíců od ukončení výběrového řízení skartovány.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 25 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jurkovičova 1547/12, Karviná, 73506

Region: Moravskoslezský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné