Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí ekonomického odboru

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29651920786 | aktuálnost: 29.07.2024

Jednota, obchodní družstvo Tábor

Upřesňující informace

Upřesňující informace:
Požadavky:vzdělání ekonomického směru, praxe v ekonomice alespoň 3 roky, zkušenost s vedením týmu lidí, znalost MS Office na dobré úrovni, organizační a řídící schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, zkušenost z obchodního prostředí výhodou
Náplň práce: řízení ekonomického oddělení, tvorba plánů a rozpočtů, sledování klíčových ukazatelů výkonnosti, analýza finančních ukazatelů, pravidelný reporting vedení společnosti, zodpovědnost za ekonomické procesy ve firmě.
Zaměstnanecké výhody:
- stravenkový paušál 90 Kč/den, roční odměny, všechny přesčasy placené,po 1. roce smlouva na dobu neurčitou, dovolená navíc, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na sport/kulturu,pravidelnou mzdu do 16. dne v měsíci, zázemí stabilní české společnosti.
Kontakt: osobně- perasonální odbor Budějovická 1413,Tábor, e-mailem, telefonicky

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Budějovická 1413/63, Tábor, 39002

Region: Jihočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné