Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí ekonomického oddělení Městského úřadu

referenční číslo: 2000374871 | aktuálnost: 30.09.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, územní samosprávný celek, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí ekonomického oddělení MÚ.

Vaše náplň práce:

  • Plnění strategických cílů města
  • Finanční řízení města
  • Řízení ekonomických procesů města
  • Kompletní controllingové činnosti
  • Řízení a organizace práce ekonomického odboru (do 30 lidí) a kontrolní činnosti svých podřízených
  • Metodické vedení ostatních odborů
  • Aktivní účast v projektech města

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxi ve funkci vedoucího zaměstnance podmínkou
  • Orientaci v související legislativě, zejména v zákoně č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů
  • Dobrou znalost práce na PC, zejména MS Office a Excel – pokročilou znalost (na úrovni kontingenčních tabulek)
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Profesionální vystupování
  • Ochotu k dalšímu vzdělávání

Nabízíme:

  • Stabilitu zaměstnání na městském úřadu, moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Pomoc při zapracování samozřejmostí – mentor po dobu adaptačního procesu
  • Možnost vzdělávání a seberozvoje
  • Platovou třídu 12 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění. V rozpětí 27 250 Kč – 40 120 Kč dle Vaší uznatelné praxe
  • Příplatek za vedení 6 000 Kč/měsíc
  • Osobní příplatek až do výše 100 % (tzn. až do výše 40 120 Kč)
  • Případně možné odměny za úspěšné splnění mimořádného nebo zvlášť významného pracovního úkolu a cílové odměny
  • Pružnou pracovní dobu s pevnou částí: pondělí a středa 8:00 – 17:00h, úterý a čtvrtek 8:00h – 14:00h, pátek 8:00h – 13:00h
  • 25 dní dovolené, 5 dní placeného indispozičního volna
  • Finanční příspěvky na penzijní připojištění, sportovní a kulturní aktivity
  • Finanční příspěvky za významné životní události (pracovní, životní výroční, narození dítěte apod.)
  • Zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce: Břeclav (bezproblémové zdarma parkování v okolí úřadu)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Břeclav,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika, Státní, veřejná správa

Profese: ekonom, hlavní účetní, vedoucí odboru/oddělení

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday