Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí elektro konstrukce (55-65.000 KČ)

referenční číslo: 58460 | aktuálnost: 30.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s návrhem elektrických zařízení? Chcete vést a koordinovat svůj vlastní tým? Hledáte profesní změnu a máte zkušenosti s CAD programy? V tom případě neváhejte, a ještě dnes nám zašlete Váš životopis!

Prosperující společnost hledá kolegu/kolegyni:

VEDOUCÍ ELEKTRO KONSTRUKCE (55-65.000 KČ)

Náplň práce

  • Vedení a koordinace svěřeného týmu
  • Rozdělovat a plánovat konstrukční činnosti
  • Schvalovat technická řešení a poskytovat technickou podporu
  • Tvorba cenových nabídek a fakturace projektů
  • Zpracovávat 8D analýzy a vyřizovat reklamace a neshody
  • Řídit porad a komunikaci mezi odděleními

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v elektro oblasti
  • Komunikativní znalost anglického jazyku
  • Platná elektro vyhláška
  • Zkušenosti s CAD programy
  • ŘP sk. B
  • Organizovanost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Firemní notebook a mobilní telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Slevy na firemní zboží
  • Lokalitu: okres Třebíč

Mzda: 55 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika