Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí elektromechanik extrakce

referenční číslo: 56050 | aktuálnost: 31.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Společnost, která se zabývá potravinářskou výrobou, hledá pro posílení svého týmu vhodného uchazeče/čku na pozici VEDOUCÍ ELEKTROMECHANIK EXTRAKCE
Pracovat budete v areálu firmy v Dolním Újezdě, ale 25 % své pracovní doby strávíte na pracovišti extrakční linky SCFE-CO2 v Bezně u Mladé Boleslavi, převezmete zodpovědnost za veškeré činnosti související s výrobou extraktů koření a bylin na pracovišti v Bezně – plánovat, řídit, evidovat, koordinovat a vyhodnocovat proces výroby, na pracovišti v Bezně povedete činnosti svých dvou podřízených, budete zodpovědný/á za plánování a dodržování veškerých servisních činností, na pracovišti v Dolním Újezdě budete zapojen/a do procesu výroby koření a kořenicích směsí, zaučíme Vás.

Požadujeme

máte dosažené SŠ vzdělání v oboru elektromechanik, nebo příbuzný obor, je nezbytné vlastnit řidičský průkaz sk.B, vlastníte platné oprávnění 6 dle nařízení vlády č. 194/2022, máte znalost silno i slaboproudu, znalost elektro-pneumatických rozvodů, aktivně pracujete s elektro-dokumentací, očekáváme min. 3 roky prokazatelné praxe v oboru. Výhodou pro Vás bude: oprávnění k obsluze tlakových nádob, průkaz obsluhy VZV, průkaz obsluhy jeřábů a vazačů, zkušenosti revizního technika.

Nabízíme

užijete si 5 týdnů dovolené, můžete si vybrat ze čtyř jídel, na které vám přispějeme, abyste se fyzicky cítili dobře, máte možnost využívat fyzioterapie, přispějeme vám na vaše oblíbené aktivity prostřednictvím benefitního systému Cafeterie, abyste se k nám dostali co nejlehčeji, přispějeme vám i na dopravu, budoucnost je důležitá, proto nabízíme příspěvek na penzijní připojištění, v neposlední řadě můžete využít i výhodný mobilní tarif až pro 5 členů rodiny, k práci Vám poskytneme mobilní telefon, notebook a pro cesty do Bezna firemní vůz, nástup možný ihned.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl