Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí konstrukce a vývoje

referenční číslo: 55671 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro jednu menší výrobní společnost hledám technicky orientovaného kandidáta, který má zkušenost s vedením lidí.
vedení týmu projektantů/konstruktérů včetně rozdělení úkolů kontrola dosažených výsledků, hodnocení a motivace podřízených zaměstnanců řízení inovačních a vývojových procesů řízení konstrukčních prací a projektů od návrhu až po zavedení do výroby provádění technických výpočtů technická pomoc obchodnímu úseku při zpracování průvodní dokumentace, specifikace

Požadujeme

technické vzdělání praktická zkušenost z pozice konstruktér orientace v projektové dokumentaci znalost programu SolidWorks komunikační dovednosti zkušenost s řízení a motivací zaměstnanců znalost vedení projektů hlavu plnou nápadů a elán do práce

Nabízíme

otevřené jednání stabilitu oboru zajímavé finanční ohodnocení služební automobil i k soukromým účelům benefitní program
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl