Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí konstrukce elektrických zařízení

referenční číslo: 56449 | aktuálnost: 19.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste konstruktér elektrických zařízení s ambicí na vedení týmu? Pak čtěte dál!
Vaším úkolem bude vedení týmu elektro konstruktérů, plánování práce a delegování projektů. Budete se podílet na tvorbě cenových nabídek, technickém schvalování a řešení neshod a reklamací. Vytvoříte také spojovací článek pro komunikaci s dalšími odděleními.

Požadujeme

Náš tým dostane na starosti vůdčí typ se zkušenostmi v konstrukci elektrických zařízení. Podstatná je znalost rýsovacích programů, pokročilá angličtina, řidičský průkaz a platná vyhláška (alespoň §5).

Nabízíme

Týden dovolené a 3 zdravotní volna ročně navíc. Dostanete služební automobil včetně možnosti využívání i k soukromým účelům. K základní mzdě budete dostávat měsíční odměny, spoustu různých příspěvků a také roční bonusy. Budete mít možnost využít dalšího vzdělávání prostřednictvím kurzů, vč. jazykových.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika