Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí montáže | 1 směna

referenční číslo: 56359 | aktuálnost: 12.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Staňte se Vedoucím montáže v české strojírenské společnosti. Pokud máte zkušenosti s vedením lidí, silné technické dovednosti a hledáte novou výzvu, rádi vás přivítáme v našem týmu.
Řízení montážního procesu. Vedení týmu. Komunikace s dalšími odděleními firmy. Dohled nad kvalitou montáže a zajištění, aby byly dodrženy všechny technické normy a specifikace. Monitorování efektivity montážního procesu a navrhování zlepšení pro zvýšení produktivity a snížení nákladů. Řešení technických problémů, které mohou nastat během montážního procesu. Administrativa a reportování.

Požadujeme

Praxe v oboru: zkušenosti na pozicích Mistr/Vedoucí výroby Zkušenost s vedením týmu (minimálně 10 lidí) Umění efektivní komunikace, delegování úkolů a rozdělování práce. Technické znalosti: Důkladné pochopení mechaniky, zkušenosti se soustruhem.

Nabízíme

Kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami v oblasti průmyslové automatizace. Podpora vzdělávání Flexibilní pracovní doba Bonusy dle plnění projektů a osobních cílů Firemní akce 5 týdnů dovolené a další
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika