Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí montážní výroby (40.-70.000 Kč) - junior i senior

referenční číslo: 59882 | aktuálnost: 19.09.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí výroby? Proč ne? Výše mzdy podle tvých zkušeností! JUNIORA vše podstatné naučíme, SENIORA za zkušenosti odměníme. Neváhej se zasláním životopisu, protože je možné, že právě TEBE HLÉDÁME.

Náplň práce

  • Řízení a vedení výroby a podřízených
  • Plánování výroby
  • Kontrola kvality výrobků
  • Komunikace se zahraniční sesterskou společností
  • Školení zaměstnanců
  • Zefektivnění výroby a výrobních procesů
  • Komunikace a spolupráce s ředitelem

Požadujeme

  • Praxi s vedením podřízených
  • Praxi ve výrobě/s montážemi
  • JUNIOR: praxe v projektovém řízení min. 3 roky
  • Znalost technické dokumentace
  • AJ na úrovni B1
  • Samostatnost, zodpovědnost, organizovanost, komunikativnost, proaktivní přístup, týmového hráče

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy, prémie, osobní ohodnocení
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijko, životko a dopravu
  • Zvýhodněný telefonní tarif
  • Místo výkonu: okres Jihlava

Mzda: 40 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství