Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí obchodní manažer/ka - stavebnictví (70 - 100.000,- Kč)

referenční číslo: 59320 | aktuálnost: 12.09.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Přední stavební společnost hledá zkušeného obchodního manažera/manažerku. Vaším úkolem bude věnovat se akvizici stavebních projektů a vést menší tým. Otevírá se příležitost podílet se na nových projektech a zakázkách.

Máte za sebou prokazatelné obchodní výsledky? Vedli jste podřízené a delegování úkolů a motivace týmů je Vám blízká? Máte chuť rozjíždět nové projekty? Pokud ano, hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí pro stavební společnost.
  • Určování strategického rozvoje společnosti.
  • Vedení a motivace týmu.
  • Obchodní jednání s partnery a zákazníky – vyjednávání o cenách, optimalizace ziskovosti zakázek, zvyšování obratu společnosti.
  • Rozpočtování zakázek.
  • Spolupráce s realizačním týmem

Požadujeme

  • Zkušenosti s vyhledáváním obchodních příležitostí a prokazatelné obchodní výsledky.
  • Zkušenosti s vedením obchodního týmu a koordinací podřízených.
  • Praxe v oboru stavebnictví nebo vzdělání SŠ/VŠ stavební – orientace ve stavebních rozpočtech a kalkulacích.
  • Znalost procesů ve stavební společnosti a jejich optimalizace.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Zodpovědnou a dynamickou práci.
  • Možnost určovat rozvoj společnosti.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Roční bonusy.
  • Služební vůz, mobilní telefon, notebook.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Práce v Brně.

Mzda: 70 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup