Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí obchodního elektro oddělení - Olomouc

referenční číslo: 55860 | aktuálnost: 04.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Vedení naší pobočky a vedení 4 členného týmu / (OZ a prodejci kamenné pobočky). Plnění obchodních cílů a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí. Oslovování a komunikace se zákazníky a dodavateli. Obchodní činnost a podpora e-commerce.

Požadujeme

SŠ oboru elektro nebo jiného zaměření s nutnou praxí v oboru elektroinstalačního materiálu. Obchodního ducha a tah na branku. Znalost elektroinstalačního materiálu nebo vzdělání v oboru je klíčové. Zkušenost s vedením týmu a jeho rozvojem pro plnění obch. cílů podmínkou. Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Jistotu zaměstnání v úspěšné firmě. Propracovaný systém zaškolení a plná podpora vedení a kolegů. Fixní mzdu + provize z prodeje / zajímavá roční prémie Týden dovolené navíc, firemní akce, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní/životní/úrazové pojištění, Multisport karta, Služební auto i k soukromým účelům, občerstvení na pracovišti a další.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup