Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí obchodního týmu | služební vůz + odměny

referenční číslo: 55183 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní společnosti hledáme zkušeného obchodního manažera/ku, který/á nastaví strategii oddělení, tak aby vedl tým i firmu k těm nejlepším možným výsledkům. Hledáme dravce, který se pustí do vyjednávání se zahraničními zákazníky a půjde svým kolegům příkladem. Těšit se můžete na atraktivní mzdu a služební vůz i k soukromým účelům.
Vedení menšího týmu obchodníků, aby docházelo k naplňování obchodních cílů společnosti Odpovědnost za akviziční aktivity týmu, především v zahraničí Udržování stávajících vztahů s dlouholetými zákazníky, péče o ně Odpovědnost za obchodní plánování, tvorbu a naplnění strategického plánu oddělení Plnění obchodních KPIs Odpovědnost za vedení týmu marketingu, obchodu a servisního střediska Hodnocení podřízených, jejich rozvoj, vzdělávání a motivace týmu

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání nebo SŠ + praxe s prokazatelými výsledky Zkušenosti s technickým a zahraničním obchodem Praxe z manažerské role, schopnost efektivně vést tým Jazyková vybavenost - AJ na min. úrovni B2 Ochota cestovat (i mimo EU) Výborné komunikační a prezentační dovednosti Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

5 týdnů dovolené Atraktivní mzda Kvartální a roční bonusy dle plnění cílů Služební vůz i k soukromým účelům Kratší pracovní dobu – 7,5 hod denně Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění Příspěvek na stravování v závodní jídelně Výhodný zaměstnanecký tarif u mobilního operátora Příspěvek do Cafeterie Firemní akce a teambuildingy Možnost seberealizace, tvoření týmů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup