Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí oddělení ekonomického

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29542660762 | aktuálnost: 26.06.2024

Úřad práce České republiky

Upřesňující informace

Pracoviště:
Krajská pobočka ÚP ČR v Liberci
Odbor kanceláře krajské pobočky
Oddělení ekonomické
Hlavní náplň činnosti:
- Vykonávání samostatné činnosti v oblasti rozpočtu
- Odpovídá za účelné, hospodárné a efektivní využití přidělených finančních prostředků
v rámci schváleného rozpočtu.
- Sledování a pravidelné vyhodnocování čerpání finančních prostředků ve vztahu ke
stanovenému rozpočtu a přijímání potřebných opatření
- Zpracovávání návrhu rozpočtu krajské pobočky
- Navrhuje organizační a řídící normy
Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené vysokoškolské bakalářské nebo magisterské studium
- znalost práce na PC (MS Office)
- výborné komunikační schopnosti
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
- profesionální vystupování, psychická odolnost
- výhodou je znalost práce programů ArsysX a SAP
- praxe v ekonomickém směru a ve vedení kolektivu podmínkou
Pracovní podmínky:
- platové zařazení ve 12. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- plný pracovní úvazek
- pružná pracovní doba
- předpokládaný nástup od 1. srpna 2024
- pracovní poměr na dobu neurčitou
Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- příspěvek na stravování
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s
uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii
dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 10. července 2024 včetně na e-mailovou
adresu: pavel.polivka@uradprace.cz
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC MS OfficePHP_EOLJiné praxe v ekonomickém směru a ve vedení kolektivu podmínkouPHP_EOL

Mzda: 27 250 - 40 120 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dr. Milady Horákové 632/5, Liberec, 46001

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské