Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí oddělení nákupu

referenční číslo: 56409 | aktuálnost: 26.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti v zajišťování strategického materiálu pro výrobu a zároveň jste již vedli tým? Pak hledáme právě vás. Automotive spol. na Novojičínsku hledá nového kolegu do supply chain týmu, který zastřeší oddělení materiálového nákupu. Nebudete mít na starost jednání s dodavateli, pouze pokrytí objednávek a vedení týmu.
Vedení a rozvoj týmu 6 referentů nákupu. Zodpovědnost za strategické plánování a implementaci nákupních procesů. Zajištění dostatečných zásob výrobního materiálu podle potřeb výroby. Optimalizace nákladů a sledování zásob. Spolupráce s dalšími odděleními společnosti na zajištění plynulého chodu supply chain.

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání, ideálně v oblasti ekonomie, managementu nebo technického směru. Prokazatelné zkušeností v oblasti nákupu, ideálně v automotive průmyslu. Zkušenosti s vedením týmu a schopnost motivovat a rozvíjet podřízené. Výborné organizační schopnosti a pečlivost. Analytické myšlení a schopnost pracovat s daty. Aktivní znalost anglického jazyka.

Nabízíme

* pružnou pracovní dobu (8-13 fix) * práci v mezinárodním týmu * 13. plat * individuální školení * příjemné pracovní prostředí * částečný home office * postupné navyšování dovolené dle odpracovaných let * příspěvek na penzijní pojištění * příspěvek na stravování * mimořádné bonusy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup