Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí oddělení Silniční správní úřad pro Odbor dopravy

referenční číslo: 2000317283 | aktuálnost: 05.09.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, městský úřad pro Prahu 11, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí oddělení Silniční správní úřad pro Odbor dopravy.

Náplň práce:

  • zajištění výkonu státní správy silničního správního úřadu na vymezeném území správního obvodu ve věcech místních a veřejně přístupných komunikací
  • zajištění dodržování pravidel obecného užívání místních a veřejně přístupných komunikací
  • zajištění projednávání přestupků v rámci správního obvodu a činnosti silničního správního úřadu
  • vydávání stanovení silničního provozu na pozemních komunikacích
  • provádění prevencí v oblasti bezpečnosti provozu na pozemních komunikacích
  • postupování v souladu se zákonem č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů

Požadujeme:

  • dosažení věkové hranice 18 let
  • být občanem České republiky nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v České republice, který ovládá český jazyk
  • plná svéprávnost
  • bezúhonnost
  • vysokoškolské vzdělání (dopravní obory/technické zaměření výhodou) ve stupni bakalářském popř. magisterském
  • prezentační a komunikační dovednosti
  • schopnost zvládat stresové situace
  • vysoké pracovní nasazení, flexibilita, aktivní přístup při řešení problémů
  • výhodou aktivní řidič/ka sk. B

Nabízíme:

  • 11. platovou třídu
  • 5 dnů zdravotního volna
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost přidělení bytu
  • osobní konto zaměstnance (doplňkové penzijní spoření nebo benefitní MULTI SPORT karta)
  • podpora profesního rozvoje, systém dalšího vzdělávání
  • práce v přátelském kolektivu
  • příspěvek na doplňkové penzijní spoření
  • příspěvek na ošatné
  • příspěvek na stravování
  • vratné bezúročné zápůjčky (podpora bydlení, zvýšení kvalifikace, apod.)
  • vstřícný přístup k individuálním potřebám
  • místo výkonu práce: Praha 11

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: vedoucí odboru/oddělení

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickday